מידע שחשוב לדעת לפני שיוצאים לדרך

טרום הנסיעה

 • תכנון הנסיעה - לוחות זמנים

  באתר ובאפליקציה תוכלו לתכנן את נסיעתכם, לפי תאריך הנסיעה המתוכנן, שעת היציאה שלכם מתחנת המוצא או שעת ההגעה הרצויה לכם להגיע לתחנת היעד.

 • זמן אמת ומיקום הרכבת

  באתר ובאפליקציה בדף תוצאות תכנון מסלול מוצג מיקומה של הרכבת במסלול הנסיעה בזמן אמת.

  זמן אמת ומיקום הרכבת מאפשרים לכם לדעת מתי צפויה הרכבת להגיע לתחנה, במידה וישנו עיכוב, תוכלו לדעת כמה דקות הוא יימשך.

 • מדד עומס ברכבת

  בעמוד תוצאות תכנון מסלול באתר ובאפליקציה מוצג מדד עומס שמשקף את רמת התפוסה הממוצעת ברכבת בכל תחנה במהלך הנסיעה. המידע מתייחס לתפוסה ממוצעת כפי שהייתה בשבועיים האחרונים ואיננו מעודכן בזמן אמת, אך הוא עשוי לסייע לכם לבחור את הרכבת המתאימה לכם.

 • כרטיס רב קו

  באמצעות כרטיס רב קו תוכלו  לנסוע בכל אמצעי התחבורה הציבורית. ניתן להטעין את הרב קו בכרטיסי נסיעה בהתאם לתוכניות הנסיעה שלכם. שימוש ברב קו מעניק לכם מגוון הנחות בתעריפי הנסיעה, בהתאם להוראות משרד התחבורה.

   

  תוכלו להנפיק כרטיס רב קו אישי באתר רב קו אונליין או באתר Hopon 

 • רכישת כרטיסי נסיעה Online

  לפני הגעתכם לתחנה, תוכלו לרכוש מראש כרטיס נסיעה על גבי רב קו באתר או באפליקציה ולחסוך את העמידה בתור לקופה או למכונות האוטומטיות.
  כל שתצטרכו זה רק לעבור במכשירי התיקוף בתחנה להצמיד את הרב קו והכרטיס ייטען.

  לתעריפים ורכישה אונליין 

  אם אין ברשותכם כרטיס רב קו, הזמינו עוד היום. תוכלו להזמין כרטיס רב קו באתר רב קו אונליין  או באתר Hopon

  למידע על כל סוגי הכרטיסים והזכאים להנחות  

 • רכישת כרטיס מקום שמור Online

  באתר תוכלו לרכוש כרטיס שיבטיח לכם מקום שמור בתוספת של 5 ₪ לכרטיס הנסיעה.

  חשוב שתרכשו  את הכרטיס למקום שמור לפני עלייתכם לרכבת.

  שימו לב:

  • השירות פועל רק בקו כרמיאל – באר שבע ובקו נהריה – באר שבע, בשני הכיוונים.
  • רכישת השירות מקנה זכות למקום שמור רק למקטע הנסיעה שבו פועל השירות.
  • קרון מקומות שמורים הוא הקרון הצפוני בכל רכבת.
 • נוסעים עם מוגבלות בתנועה

  אם הנכם זקוקים לסיוע בניידות בתחום התחנה או בעליה ובירידה מהרכבת, אנא תאמו עמנו מראש את נסיעתכם, בטופס תיאום נסיעה לנוסעים עם מוגבלות בניידות או במוקד השירות 5770* בימים א'-ה' 06:00 - 24:00, בימי ו' בין השעות 06:00-15:00 ובמוצאי שבת וחג: חצי שעה אחר צאת השבת/החג עד 24:00.

  אנו נעשה את מירב המאמצים כדי להעניק לכם את השירות המיטבי גם אם לא תיאמתם את נסיעתכם מראש, אך ללא תיאום לא נוכל להבטיח כי אכן תספיקו לעלות על הרכבת שבה תכננתם לנסוע.

  במידה ותכננתם נסיעה בין השעות 20:00 בערב ועד 06:00 בבוקר שלמחרת ובמוצאי שבת וחג או נסיעה של קבוצה של 2 או יותר שמתניידים בכיסאות גלגלים אנא תאמו שעתיים לפחות לפני מועד הנסיעה המתוכנן.

 • ציוד אישי, גלשנים ובעלי חיים

  ציוד אישי, גלשנים ובעלי חיים

  ניתן להעלות לרכבת:

  • ציוד אישי כגון: מזוודות, תיקים ועגלות ילדים. באחריותכם להקפיד להניחו במקום המיועד לכך ולא לחסום את המעבר בקרון או את דלתות הירידה/העלייה לרכבת.
  • גלשני גלים וגלשני בוגי בלבד, בתנאי שהם מונחים בתיק נשיאה ייעודי וסגור. במהלך הנסיעה החזיקו  את הגלשן במבואת הכניסה לקרון במאונך.
  • חיות מחמד בתנאי שאינן מסכנות את בטיחותם של הנוסעים האחרים ובתנאי שהן קשורות ברצועה ופיהן נתון במחסום מתאים (או שהן נישאות בתוך כלוב או תיק ייעודי). הקפידו לא להושיבם על המושבים.

  על פי דין, העלאת כלבי נחיה לרכבת מותרת ללא כל מגבלה.

   

  אל תשאירו ברכבת ציוד ללא השגחה.

  ציוד אישי שיימצא ללא בעליו במעברים או בדרכי גישה בקרונות, או שיפריע למעבר כיסאות גלגלים, עלול להיות מורחק מן הרכבת (ואם נקשר או ננעל בקרון – מנעולו ייפרץ) ללא התראה ועל אחריות בעליו.

  שימו לב:
  הכנסת ציוד אישי או חיית מחמד לתחנת הרכבת והעלאתם לרכבת עצמה כפופה תמיד לשיקולי בטיחות, ועל כן ייתכנו מצבים, בייחוד בשעות עומס, שבהם לא תורשה העלאתם על הרכבת. 
  בעל ציוד אישי או חיית מחמד אשר יסכן את בטיחותם של נוסעים אחרים, שלא יישמע להוראות נציגי רכבת ישראל או שיפר הוראות אלו – יורחק מן הרכבת או מן התחנה ועלולים להינקט נגדו צעדים משפטיים לפי דין.